درباره شرکت

خانه درباره شرکت۲

درباره شرکت

Blue-Separator-Line-Image

! قابلیت اطمینان را به ارمغان می آوریم

تیم مشاوره مدریت مارس (MARS) (مشاوره مدیریت ماد رستگار) یک تیم پژوهشی صنعتی است که با پشتیبانی طیف متنوعی از شرکت‌ها و دانش کارکنان خود پلی بین صنعت و دانش جهت ارائه‌ی آموزش، تحقیق و توسعه، و تبادل اطلاعات در به کار بردن ابزارها و مفاهیم مدیریت نگهداری و تعمیرات، مدیریت دارایی‌های فیزیکی و مهندسی قابلیت ایجاد نموده است. مارس مسیر تعالی مدیریت دارایی های فیزیکی را برای سازمان شما طراحی، و در کنار کارشناسان و متخصصان سازمان شما، گام‌به‌گام مسیر تعالی و توانمندسازی مدیریت نگهداری و تعمیرات را بر پایه مفاهیم مدیریت دارایی در سازمان، اجرا و پیاده‌سازی می‌نمایند. این گروه با در اختیار گرفتن تخصص و منابع موجود، به سازمانها و شرکت‌های دارایی محور کمک می‌نماید تا با ارزیابی وضعیت کنونی مدیریت دارایی خود، دریافت آموزش‌های تخصصی و ارتقاء توانمندی‌های مدیریتی، تصمیمات بهتری را در حوزه مدیریت دارایی در طول چرخه عمر دارایی و مهندسی نگهداشت اتخاذ نمایند.

مدل تعالی مدیریت دارایی های فیزیکی مارس براساس مدل IAM1 و مدل کرسپومارکز تدوین شده است که تمامی الزامات ISO55000 را پوشش می دهد.

سوابق ما

Blue-Separator-Line-Image
۱۰
top line
سال تجربه عملی
۱۵۳۰
top line
ساعت دوره آموزشی کاربردی
۳۵
top line
مشتری از صنایع مختلف
۲۸
top line
پروژه موفق اجرایی

همکاری با طیف وسیعی از صنایع

داستان ما

Blue-Separator-Line-Image

زمانی از نگهداری وتعمیرات (نگهداشت) به عنوان «شر ضروری» (Necessary evil) یاد می شد ، اما امروزه نقش نگهداری و تعمیرات به عنوان یکی از مهمترین اهرم های بازگشت سرمایه به سازمان، غیر قابل انکار است. گرچه در تعاریف قدیمی، نگهداری و تعمیرات را هنر حفظ و بازگرداندن تجهیزات به شرایط طبیعی خود می دانستند ، اما در رویکردهای نوین، مدیریت نگهداری و تعمیرات در برگیرنده مدیریت تمامی دارایی های(فیزیکی) سازمان و با هدف بهینه سازی نرخ بازگشت سرمایه بیان شده است.

ارزش های اصلی ما

! مارس همیشه در تلاش است ارزش های زیر را در تیم خود نهادینه کند
Blue-Separator-Line-Image

کیفیت خدمات

ما خود را متعهد به اجرای با کار با کیفیت، با روش درست و طبق زمانبندی تعیین شده می دانیم.

استراتژی و برنامه ریزی

طرح ریزی استراتژیک ، برنامه ریزی و زمانبندی و تحقق و تبعیت از آن یکی از اصول اصلی  تیم مارس است.

رضایت مشتری

رضایت مشتریان و کارفرما همیشه برای ما در اولویت است. خود را متعهد به ایجاد رضایت مشتریان برای هر یک از خدمات خود می دانیم.

کار تیمی

ما خود را متعهد به انجام پروژه به صورت کار تیمی و همکاری مداوم همراه با احترام با کارفرما می دانیم.

همکاری با ما

Blue-Separator-Line-Image

! سرمایه گذاری بر روی استعدادها کار ماست

ما همیشه به دنبال استعدادها هستیم. مایل به همکاری با تیم مارس هستید ؟